środa, 7 sierpnia 2013

#45 THE BEST DAY EVER | JASIUU

Hejka :) 

Dzisiaj przeżyłam najpiękniejszy dzień w życiu, chyba nigdy nie byłam na tyle szczęśliwa żeby skakać z radości i serce waliło jakby miało zaraz wyskoczyć. 
Jasiuu  dzisiaj odwiedził Gdańsk i szybciej zapowiedział spotkanie, a ja wielka fanka Jasia byłam z tego powodu przeszczęśliwa :)

Wczoraj dodałam zdjęcie na mojego instagrama "Pomnik poległych stoczniowców" i otagowałam Jaśka. Gdy rano się obudziłam i jak to zwykle przeglądałam wszystko zobaczyłam że Jasiu kliknął serduszko. Już wtedy turlałam się po łóżku i cieszyłam! Nawet zadzwoniłam do Kariny żeby jej się pochwalić! Niestety jej nie ma, bo wyjechała nad jezioro i nie mogłyśmy razem jechać, dlatego pojechałam z moim kumplem i jego kolegą.

W każdym razie... Gdy już byłam przed pomnikiem razem z JasiuuArmią byłam strasznie podekscytowana, a byłam trochę przed czasem więc.. em kołysałam się z wrażenia :D
 Nagle zobaczyłam trzech chłopaków (Jasiuu miał być z Łukaszem Wawrzyniakiem i kimś tam) tak się przyglądam i ee ten nie ma tatuażu to nie on ale! Mój bóg (xd) szybciej dodał zdjęcie na instagrama z zakupów przed trasowych i poznałam go po... butach :D 
Szybko się zerwałam i pobiegłam do niego. Jasiuu miał zimową czapkę w upał prawie 30 stopni ale to normalne :)

Kontynuując stanęłam koło niego razem z innymi fankami i się z nami przywitał po czym zapytał czy nie chcemy zdjęć albo autografów i pierwsza go poprosiłam o dwa dla mnie i Kariny, po czym mi dał i się przytuliliśmy NAJPIĘKNIEJSZE KILKA SEKUND. 
Następnie odeszłam i skakałam z radości :D
Jak również stwierdziłam że chce autograf na brzuchu i zdjęcie, i poszłam i mam! 
Jasiuu ma boskie perfumy stanie koło niego to przyjemność :D

Mamy również takie same trampki i miałam cichą nadzieje że też będzie je miał i" przybijemy pione nogami" i jak stałam to się go pytam gdzie on je ma i moje zamiary a on: co kurwa? takim zdziwionym głosem a ja mu buta pokazałam i zrozumiał o co biega. 

Oczywiście chciałabym Wam jeszcze więcej opowiedzieć, ale najlepszy dzień ever to też najdłuższy post ever :D 
Nie chcę Was zanudzać, mogę Wam jeszcze powiedzieć że myślę nad vlogami, ale zobaczy się jak one wyjdą :) 

Zostawiam Was ze zdjęciami i trzymajcie się ! <3 Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Odwiedzam każdego kto pozostawi po sobie ślad, a jeśli blog mi się spodoba to na pewno zaobserwuję :)
Dziękuję za wszystkie miłe słowa :)